Dzień Dziecka w LOK

Dzień Dziecka w LOK

26 maja 2021

Wiosna i lato to okres wzmożonej pracy naszego Ośrodka. Przygotowaliśmy na ten czas mnóstwo imprez i wydarzeń dla wszystkich mieszkańców Lubartowa. Nie zapominamy także o dzieciach. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych odbiorców, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Dzień Dziecka:

KINO DLA DZIECI

Kino Lewart zaprasza na premierę filmu, na który najbardziej czekali najmłodsi 😊 „Krudowie 2: Nowa Era” to film animacyjny z wartką przygodą i humorem. Seanse odbywają od 29 maja (sobota) aż dwa razy dziennie (godz. 14:00 i 16:00)! https://loklubartow.pl/repertuar/

 

GRA MIEJSKA

Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do udziału w grze miejskiej, który przybliża historię i tradycję Lubartowa. Spływają do nas kolejne rezerwacje ze szkół podstawowych i średnich. Każda osoba, która przejdzie grę i rozwiąże zagadkę, może liczyć na specjalną nagrodę w PIT 😊

Rezerwacja terminów i szczegóły: tel.  81 855 45 68, [email protected]

 

TURNIEJ SZACHOWY

LUKS Lubartów wraz z Lubartowskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na dziecięcy turniej szachowy, który odbędzie się w LOK 2 czerwca 2021 r., o godz.17. Zawody odbędą się na dystansie 7 rund, w kategoriach: 8, 10 i 14 lat.

Zapisy i szczegóły: https://loklubartow.pl/zapraszamy-na-turniej-szachowy-z-okazji-dnia-dziecka/

 

WAKACJE Z PITEM

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych odbiorców naszej oferty, Punkt Informacji Turystycznej w Lubartowie zaprasza na wspólne wycieczki po Lubelszczyźnie.

W ich trakcie zwiedzimy piękne rejony naszego województwa, poznamy dawne zawody, poszerzymy swoją wiedzę, a przede wszystkim będziemy się świetnie bawić na świeżym powietrzu.

Nuda nie ma wstępu!

Zapisy i szczegóły: https://loklubartow.pl/wakacje-z-pit/

 

ŚWIETLICA MIĘDZYPOKOLENIOWA

Świetlica funkcjonuje w roku szkolnym od poniedziałku do piątku, w godz.9-17 i każde dziecko z Lubartowa znajdzie tam opiekę. Nad najmłodszymi czuwają nasi instruktorzy i wspaniali seniorzy – pomagają odrobić lekcje, grają wspólnie w planszówki, czytają książki, opowiadają ciekawe historie i wspomnienia.

logo

Lubartowski Ośrodek Kultury

Oficjalny serwis internetowy

Kontakt

Adres: Rynek II 1, 21 - 100 Lubartów
Telefon: 81 855 22 42
Telefon/Fax: 81 854 56 29
E-mail: [email protected]
NIP: 714 – 13 – 61 – 519
REGON: 000284977