Szkolenie biznesowe

Szkolenie biznesowe

15 marca 2021

AMBIT LOKALNIE to nowy, innowacyjny projekt łączący biznes z kulturą. Jego celem jest rozwijanie umiejętności managerskich właścicieli lubartowskich firm. Jego pierwszym elementem jest szkolenie, prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce – Rafała Błachowskiego*. W trakcie naszego spotkania poznają Państwo mechanizmy i zasady prowadzenia skutecznych negocjacji z klientem, zarządzania strategicznego, czyli budowania firmy, skutecznego zarządzania zespołem oraz technik sprzedaży.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 8 kwietnia 2021 w godz.9-16 w LOK. Zapraszamy na nie przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz firmy zatrudniające do 3 pracowników.

Organizatorem wydarzenia jest Lubartowski Ośrodek Kultury wraz z firmą AMBIT (dostawca Internetu, telewizji cyfrowej i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych), który jest także Sponsorem szkolenia.
Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Lubartowa – Krzysztof Paśnik.

*Trener, przedsiębiorca, doświadczony menager. Pasjonuje się i specjalizuje w tematach związanych z technikami komunikacji, mową ciała, budowaniem trwałych relacji. Zarządzał jednymi z największych projektów targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich: Motor Show i Poznań Game Arena. Podczas zajęć stawia na interaktywność. Swoje programy szkoleniowe opiera w głównej mierze na bezpośrednich doświadczeniach zawodowych, preferuje na zajęciach pracę grupową i warsztaty
z wykorzystaniem kamery video. Jako trener z sukcesami budował systemy wartości i odpowiadających im zachowań w przedsiębiorstwach i szkołach.

Ilość miejsc ograniczona. 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: [email protected]

Program szkolenia

 

logo

Lubartowski Ośrodek Kultury

Oficjalny serwis internetowy

Kontakt

Adres: Rynek II 1, 21 - 100 Lubartów
Telefon: 81 855 22 42
Telefon/Fax: 81 854 56 29
E-mail: [email protected]
NIP: 714 – 13 – 61 – 519
REGON: 000284977