UWAGA! ZMIANA TERMINU KONCERTU!

UWAGA! ZMIANA TERMINU KONCERTU!

10 grudnia 2021

Zaplanowany na 15 grudnia 2021 r. w Lublinie w Studio Polskiego Radia im. Budki Suflera przy ul. Obrońców Pokoju 2 koncert „Trzech Tenorów Show”, odbędzie się w nowym terminie: 27 stycznia 2022 roku o godz. 19.00.

W noworocznym koncercie z projektem „Trzech Tenorów Show” i najnowszym repertuarem, po raz pierwszy w Lublinie wystąpią: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta.

Czarują głosem publiczność w całej Polsce, prezentują największe partie operowe i operetkowe, a także muzykę popularną i rozrywkową.

Już 27 stycznia 2022 roku wystąpią po raz pierwszy w Lublinie w Studio Polskiego Radia im. Budki Suflera przy ul. Obrońców Pokoju 2.

Koncert, na który zapraszamy udowodni, że każdy wieczór, każde spotkanie z Trzema Tenorami może mieć zupełnie inny charakter. W repertuarze dominować będą różnorodne utwory, takie jak m.in. „Nessun Dorma”, którą śpiewał znakomity tenor Luciano Pavarotti, „La Bamba” z repertuaru Ritchiego Valensa, a także „Cała sala śpiewa z nami”. Nie zabraknie pięknej arii „O sole mio” i ponadczasowego utworu Roya Orbisona z filmu „Pretty Woman”. Utwory pochodzą z najnowszego repertuaru, jaki tenorzy stworzyli specjalnie na trasę na 2022 rok.
I taki właśnie zaprezentują w Lublinie.

Koncert „Trzech Tenorów Show” to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu, od białych szali i chusteczek po… PRZEKONAJCIE SIĘ PAŃSTWO SAMI !

Bilety w cenie 70 zł dostępne są online na ebilet.pl >https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/trzech-tenorow/„>https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/trzech-tenorow/, a także do nabycia w sklepach Media Markt w Lublinie al. Wincentego Witosa 32 lub ul. Tomasza Zana 31.

logo

Lubartowski Ośrodek Kultury

Oficjalny serwis internetowy

Kontakt

Adres: Rynek II 1, 21 - 100 Lubartów
Telefon: 81 855 22 42
Telefon/Fax: 81 854 56 29
E-mail: [email protected]
NIP: 714 – 13 – 61 – 519
REGON: 000284977