Dni Lubartowa w kadrze

Dni Lubartowa w kadrze

30 maja 2023

 

Festyn Miejski (27 maja) stanowił część obchodów 480 – lecia miasta. Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska. Impreza przyciągnęła tłumy.Na scenie zaprezentowała się Orkiestra Dęta OSP Lubartów, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie oraz liczne grupy taneczne działające przy LOK (KTT Chochlik, DANCE MANIA) i MKS Lubartów. Mogliśmy też oglądać występy Chóru Ziemi Lubartowskiej i Kapeli Ludowej ZPiT Lubartowiacy.Był też koncert Zespołu „SZPILKI”, lubartowskiego zespołu ReLife i Zespołu B6 z Lublina.

Po życzeniach, które na scenie dla naszego miasta i jego mieszkańców złożyły delegacje z miast partnerskich Lubartowa, wystąpiła Małgorzata Ostrowska z zespołem.

Sponsorzy Dni Lubartowa to:

Solbet Lubartów S.A; Fer- Plast- Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi; Stella Pack S.A; Ambit Systemy Informatyczne Sp.z.o.o; Mota-Engil Central Europe S.A; Agat Bus s.c. ; Jeronimo Martins Polska S.A.; 2KLIK sp.z.o.o Centrum Elektryczne; Promaster sp.z.o.o; Hektos Sławomir Pokraka; Bank Spółdzielczy w Lubartowie; „Vip” Spółka Jawna; PKO Bank Polski; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lubartowie; Hotel Wincentów.

foto. Katarzyna Wójcik

Festyn Miejski (27 maja) stanowił część obchodów 480 – lecia miasta. Gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska. Impreza przyciągnęła tłumy.

Na scenie zaprezentowała się Orkiestra Dęta OSP Lubartów, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie oraz liczne grupy taneczne działające przy LOK (KTT Chochlik, DANCE MANIA) i MKS Lubartów. Mogliśmy też oglądać występy Chóru Ziemi Lubartowskiej i Kapeli Ludowej ZPiT Lubartowiacy.

Był też koncert Zespołu „SZPILKI”, lubartowskiego zespołu ReLife i Zespołu B6 z Lublina.

Po życzeniach, które na scenie dla naszego miasta i jego mieszkańców złożyły delegacje z miast partnerskich Lubartowa, wystąpiła Małgorzata Ostrowska z zespołem.

Sponsorzy Dni Lubartowa to:

Solbet Lubartów S.A; Fer- Plast- Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi; Stella Pack S.A; Ambit Systemy Informatyczne Sp.z.o.o; Mota-Engil Central Europe S.A; Agat Bus s.c. ; Jeronimo Martins Polska S.A.; 2KLIK sp.z.o.o Centrum Elektryczne; Promaster sp.z.o.o; Hektos Sławomir Pokraka; Bank Spółdzielczy w Lubartowie; „Vip” Spółka Jawna; PKO Bank Polski; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lubartowie; Hotel Wincentów.

 

fot. Katarzyna Wójcik

 

logo

Lubartowski Ośrodek Kultury

Oficjalny serwis internetowy

Kontakt

Adres: Rynek II 1, 21 - 100 Lubartów
Telefon: 81 855 22 42
Telefon/Fax: 81 854 56 29
E-mail: [email protected]
NIP: 714 – 13 – 61 – 519
REGON: 000284977