Wielki sukces tancerzy z Lubartowa na ogólnopolskim turnieju w Poznaniu

Wielki sukces tancerzy z Lubartowa na ogólnopolskim turnieju w Poznaniu

12 maja 2026

Reprezentanci Lubartowski Ośrodek Kultury odnieśli znaczący sukces podczas ogólnopolskiego turnieju tanecznego Urban Style – Poland Urban Style 2026.

Największe powody do radości przyniósł występ Aleksandra Gajownika, który zdobył 1. miejsce w kategorii Hip Hop solo 15–19 debiut. Znakomicie zaprezentowała się również formacja Groove On, zajmując wysokie 7. miejsce w kategorii Hip Hop Mini Formacje 15–19 Masters.

Podopieczni instruktora Karola Polaka reprezentowali Lubartów w rywalizacji z najlepszymi tancerzami z całej Polski. Międzynarodowe jury doceniło zarówno indywidualny talent Aleksandra Gajownika, jak i energię oraz poziom artystyczny formacji Groove On, plasując ją w gronie najlepszych zespołów turnieju.

Sukces młodych tancerzy jest efektem wielu godzin treningów, zaangażowania oraz profesjonalnego przygotowania. Organizatorzy i uczestnicy wyjazdu podkreślają również ogromny wkład Karola Polaka w przygotowanie reprezentacji oraz organizację wyjazdu do Poznania.

To kolejne osiągnięcie pokazujące, że młodzi artyści z Lubartowa z powodzeniem rywalizują na ogólnopolskiej scenie tanecznej.

logo

Lubartowski Ośrodek Kultury

Oficjalny serwis internetowy

Kontakt

Adres: Rynek II 1, 21 - 100 Lubartów
Telefon: 81 855 22 42
Telefon/Fax: 81 854 56 29
E-mail: [email protected]
NIP: 714 – 13 – 61 – 519
REGON: 000284977
Przejdź do treści